Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Умови повернення для товарів належної якості

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Ми прагнемо забезпечити вам найвищу якість обслуговування і задоволення від покупок у нашому інтернет-магазині. Якщо ви не повністю задоволені своїм замовленням або виникли проблеми з товаром, ми готові надати вам можливість обміну або повернення.

Умови обміну і повернення:

1. Товари можуть бути обмінювані або повернені протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

2. Товар має бути в оригінальній упаковці та стані, без слідів використання або пошкоджень.

3. Для отримання повернення або обміну, вам необхідно мати чек або інший документ, що підтверджує покупку.

Обмін і повернення для товарів неналежної якості, браку або товарів з дефектами:

1. Товари можуть бути обмінювані або повернені протягом 14 днів з моменту отримання замовлення (мати чек або інший документ, що підтверджує покупку).

2. У випадку несправності, якщо покупка підлягає гарантійному обслуговуванню, ми проводимо діагностику в сервісному центрі. Потім в залежності від обставин або здійснюємо ремонт, або відправляємо новий товар. Ремонт займає до 7 робочих днів. Доставка здійснюється за наш рахунок.

3. У випадку, коли був помилково відправлений інший товар, а не той який був в замовленні (інша модель, характеристики, конфігурація тощо), ми обмінюємо на належний за свій рахунок. Обмін відбудеться до 7 робочих днів.

Процес обміну і повернення:

1. Зверніться до нашої служби підтримки клієнтів за контактними даними, вказаними на нашому веб-сайті. Напишіть на пошту autoclub24.if@gmail.com або зверніться на номером телефону +380990747367

2. Повідомте нашу команду про вашу намір обміняти або повернути товар.

3. Дотримуйтесь інструкцій нашої команди та надішліть товар назад до нас за вказаною адресою. Повернення відбувається на відділення Нової пошти №1, вулиця Максимовича 8, місто Івано-Франківськ. Отримувач, контактна особа: Артим Владислав Мирославовович, номер телефону: 380990747367. Зворотню відправку оплачує покупець.

4. Після отримання поверненого товару, ми перераховуємо кошти впродовж 7 робочих днів на рахунок IBAN.